Hotele w Polsce do 71% taniej
635 hoteli w 321 miastach Polski, hotele taniej do 71% niż bezpośrednio w hotelu.
login:
hasło:
Nie masz konta? Zarejestruj się
kontakt z rezerwacja
     
 

Jesteś tutaj: Strona główna > Bezpieczeństwo płatności

 
 

Skocz do : Warunki rezerwacji | Anulacja rezerwacji | Zamiana rezerwacji

 
     
 
e-rezerwacja.pl - bezpieczenstwo płatnoœci

 Nowość: Od maja 2006 nasi klienci mogą również dokonywać płatności
 przelewami elektronicznymi BZ WBK, Nordea Bank oraz Banku BPH.

Teraz masz pełen wybór form płatności! Dotychczas tylko klieci banków Inteligo oraz mBank mogli dokonywać płatnośc i za pomocą przelewów elektronicznych. Teraz również klienci Banków BZ WBK, BPH oraz Nordea Bank mogą bez przeszkód korzystać z naszego serwisu.
Wszystkie płatności jak zawsze odbywają się w pełni bezpieczny sposób na serwerach banków a nie na naszym. Podczas dokonywania płaności nasz system przeniesie Cię na stronę banku gdzie się zalogujesz i dokonasz płatności. Dzięki temu nikt nie ma dostępu do Twoich danych. Po dokonaniu płatności system bankowy wyloguje Cię i w pełni bezpieczny sposób przeniesie spowrotem na naszą stronę. Prawda, że łatwiej, szybciej i taniej?  

e-rezerwacja.pl - bezpieczenstwo płatnoœci

  1. Bezpieczeństwo płatności kartą kredytową.  

eCard - obsługę kart kredytowych w systemie www.e-rezerwacja.pl powierzyliśmy firmie eCard. Jest to centrum autoryzacyjno - rozliczeniowe kart kredytowych.
W ostatnim kroku rezerwacji hotelu, klient wybierający płatności kartą kredytową, jest przenoszony na w pełni bezpieczną stronę eCard. Dodatkowo połączenie ze stroną eCard jest szyfrowane bezpiecznym protokołem SSL. Dzięki temu dane kart kredytowych naszych klientów nie są dostępne nawet dla Nas ani nikogo innego, czyli są bezpieczniejsze niż w tradycyjnym sklepie.

e-rezerwacja.pl - bezpieczenstwo danych

  2. Bezpieczeństwo danych.  

VeriSign - do transmisji danych używamy protokołu SSL (Secure Socket Layer v3), natomiast do ich szyforwania używany jest klucz 128-bitowy wystawiony przez najbardziej znaną i zaufaną pod względem technologi zabezpieczania danych - firmę VeriSign.

e-rezerwacja.pl - bezpieczenstwo danych

  3. 'Płacę Inteligo'  

Płacę z Inteligo umożliwia Ci dokonywanie bezpiecznych, szybkich i bezprowizyjnych transakcji z Twojego konta Inteligo. Od teraz nie musisz już wypełniać skomplikowanych formularzy. Korzystanie z usługi 'Płacę z Inteligo' jest bardzo proste:
A. Przy wyborze rodzaju płatności za usługę, którą chcesz zakupić, klikasz na 'Płacę z Inteligo'.
B. Po wybraniu tej opcji zostaniesz przeniesiony na strony Inteligo (w tym czasie przelew jest automatycznie przygotowywany).
C. Po zalogowaniu się będziesz mógł sfinalizować płatność- klikasz OK, a Twój przelew trafia na konto www.e-rezerwacja.pl.

e-rezerwacja.pl - bezpieczenstwo płatnoœci

  4. Płacę przez mTransfer  

Specjalnie dla naszych klientów posiadających rachunki w mBanku uruchomiliśmy usługę płatności mTransfer. mTransfer to sposób na łatwą realizację płatności przez Internet - za pomocą przelewu z rachunku w mBanku. Przelew realizowany jest jako przelew dowolny (z rachunku eKONTO, mBIZNES konto lub izzyKONTO).

e-rezerwacja.pl - bezpieczenstwo płatnoœci

  Verified by VISA; MasterCard SecureCode  

Jesteśmy również partnerem programów Verified by VISA oraz MasterCard SecureCode.  

 
Warszawa